Medewerkers

Ben Boerrigter
  • Fysiotherapeut
  • Echografie i.o.
  • Manueel therapie Marsman
  • Gespecialiseerd in hart-, vaat- en longaandoeningen lid VHL
  • Claudicatio, lid Claudcationet
  • Ergonomie
  • Medical taping
  • Orthopedische geneeskunde Cyriax
  • Beweegkuur-therapeut
  • ben@fysiolangeveen.nl
Joyce de Witte - Paus
  • Fysiotherapeut
  • Master Manueel therapeut
  • Echografie i.o.
  • Manueel therapie Marsman
  • Medical taping
  • McConnell taping
  • COPD
  • Beweegkuur-therapeut
  • Hardlooptrainer
  • joyce@fysiolangeveen.nl
Loes Pieper
,
  • Algemeen fysiotherapeut
  • Fysiotherapie bij bekkenklachten
  • Geriatrische fysiotherapie i.o.
  • Valtraining
  • loes@fysiolangeveen.nl
Thijs Nieuwmeijer
  • Fysiotherapeut 
  • Master Manueel Therapeut i.o.
  • Echografist: Musculoskeletal Ultrasound
  • Medical taping
  • Dry Needling extremiteiten en wervelkolom
  • Rugtraining 
  • thijs@fysiolangeveen.nl
Maddie Stopel

  • Fysiotherapeut
  • Sportspreekuur 
  • Fitnessinstructrice
  • Echografie Musculoskeletal Ultrasound
  • Schoudernetwerk i.o.
  • maddie@fysiolangeveen.nl
Lobke Waaijer

  • Docent Lichamelijke Opvoeding (CALO)
  • Buurtsportcoach
  • Fitnessinstructrice
  • Peutergym instructrice
  • Bootcamp instructrice
  • Dance4kids instructrice

 Deborah Waaijer 

  • Fitnessinstructrice
  • Fysiotherapeut i.o.
  • Verzorgster VV Langeveen
  • Sportmassage
Nikita Zweers





  • Fysiotherapeut
  • Zwanger-fit instructrice
  • nikita@fysiolangeveen.nl

Fysiotherapie Langeveen - Manderveen

Iemenboersweg 1a Manderveenseweg 70
7679 TM Langeveen 7664 VV Manderveen
T. 0546 - 68 11 22
E. ben@fysiolangeveen.nl
KvK. 52531503

Openingstijden Fysio Langeveen

Maandag
  Sportspreekuur
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag

08.00 - 21.00
18.30 - 19.30
08.00 - 21.00
07.30 - 21.00
08.00 - 21.00
08.00 - 17.30

Openingstijden Manderveen